Transport kauplustest ja e-poest

Pakume oma klientidele viit erinevat transpordiviisi ning võimalust tulla kaubale lattu ise järele. Olenemata kauba hinnast või kauba kogusest on transport TerrassiMaailm e-poes ja kauplustes ÜLE EESTI alates summast 900€ TASUTA! (Ei kehti kraanaautoga või haagisega transpordi puhul)

Meie poolt pakutavad transpordi viisid

Tarneviis “Kuller välisukseni kogu Eesti”

Peale tellimuse eest tasumist võtab kuller Teiega ühendust 1-3 tööpäeva jooksul, et kokku leppida aeg kaupade üleandmiseks. Teenuse hind on 9,90€ ostudele väärtuses kuni 199€Teenuse hind on 19,90€ ostudele väärtuses 200€ kuni 899€.


Alates ostust 900€ on transport tasuta.

Vedu toimub tööpäevadel Tallinnas ja Harjumaal 11.00-18.00, mujal Eestis 09.00-17.00. NB! Kaubavedu ei teostata Kihnu, Ruhnu, Prangli, Vormsi ja teistele väikesaartele.

Transport kehtib kuni maja värava või välisukseni.

*Eritellimuste puhul on märgitud arvel toote saabumise ligikaudne tähtaeg.
*Tasuta transport ei rakendu juba kauplustes lahti pakitud kaubanäidistele.


Tarneviis “Transport kraanaautoga”

Terrassilaudade, puitmaterjalide ja raskemate toodete puhul soovitame tellida transpordi kraanaautoga. Kraanaautoga transport on teie poolt märgitud tarneaadressile ning kaup laetakse maha vastavalt olemasolevale manööverdus ja kraana töötamise ruumile. Vastavalt vajadusele on võimalik tellida kraanaauto kuni 31m pikkuse noolega mis suudab 31m kaugusele või 35m kõrgusele materjali tõsta. Kraanaautoga on võimalik terrassilauad ja muud materjalid mugavalt tõsta piirdeaiast kaugemale hoovi sisse, või näiteks 5 korruselise kortermaja katusele. Ruumi ja võimaluste puudumisel ei kindlusta me materjali tõsteid aeda sisse. Kõik võimalused kuhu on võimalik materjale maha laadida tuleb läbi rääkida kraanaauto juhiga ning lõpliku otsuse kuhu materjal, vastavalt võimalustele laetakse, teeb kraanaauto juht kohapeal.

Kraanaauto transporditasu hind on 16.5m kraana puhul 1.3€/kilomeeter ning töötund mahalaadimisel 45€/h
kuni 31m kaugusega või 35m kõrgusega kraana puhul 1.5€/kilomeeter ning töötund 70€/h kandevõime

Kilomeetreid arvestatakse Tartust Tiigi tee 15, objektile ja tagasi Tartusse.

Hindadele lisandub Käibemaks

Tarneviis “Transport haagisega”

Kraanaauto kõrval teine variant on tellida meie poolne materjalide transport haagisega, kus materjal laetakse käsitsi maha kliendi juures vastavalt haagisega manööverdamise võimalustele ning mitte kaugemale kui 5m haagisest ilma takistusteta alale.

Haagise kandevõime on kuni 2717kg

Transport haagisega maksumus on 1.2€/kilomeeter ning mahalaadimisel 50€ tund arvestus 0.5h täpsusega.

Hindadele lisandub Käibemaks


Tarneviis “Kuller Tartumaal hoovi”

Tartus ja Tartumaal on võimalik tellida vedu sobival kellaajal hoovi näidatud kohta (vajadusel kasutame kahemehelisi kullermeeskondi). Transport teostatakse kokkulepitud ajavahemikul ning antud teenuse hind on 39,90€.

Meie kauplustes on tasu eest võimalik tellida transporti ka kauba näidistele. Teenuse hind 24,90€.

Väljaspool Tartumaad pakume transporti hetkel kuni Teie maja välisukseni. NB! Kaubavedu ei teostata Kihnu, Ruhnu, Prangli, Vormsi ja teistele väikesaartele.

*Eritellimuste puhul on märgitud arvel toote saabumise ligikaudne tähtaeg ja seetõttu ei ole võimalik kasutada ajalubadusega tarnet.

            Tarneviis “Tellin pakiautomaati”

Peale tellimuse eest tasumist toimetatakse Teie tellitud kaubad valitud pakiautomaati. Pakiautomaadi haldaja annab Teile sõnumiga teada kui kaup on jõudnud soovitud pakiautomaati. Teenuse hind 5,65€.

Alates ostust 100€ on transport pakiautomaati tasuta.

Pakk jõuab pakiautomaati 1-5 tööpäeva jooksul alates tellimuse eest tasumisest.
Eritellimuste puhul on märgitud arvel toote saabumise ligikaudne tähtaeg.

Suuremõõtmelisi tooteid ei saa tellida pakiautomaati.

Kui soovite pakki kätte saada õhtusel ajal või nädalavahetusel on parim lahendus tellida pakk pakiautomaati.Tarneviis “Tulen ise järele”

Teie tellitud kaubad saate kätte meie pealaost pangalingiga makstes samal päeval ning arvega makstes järgmisest tööpäevast peale tellimuse eest tasumist. Kauba kohese kättesaamise soovi korral võtta ühendust klienditeenindusega: meie e-pood

Ladu avatud tööpäevadel 9:00 kuni 17.00, Kokkuleppel ka muudel aegadel.
Kaubale saab järgi tulla peale sellekohast teavitust, et kaup on valmis järgi tulemiseks. Selleks võib kuluda 1-3 tööpäeva sõltuvalt tootest.
Eritellimuste puhul on märgitud arvel toote saabumise ligikaudne tähtaeg.

Tellimusele saate järele tulla aadressile Tiigi tee 15, 61713, Õssu, Tartu. Meie ladu asub Tartu linna piiril, Lõunakeskuse vahetusläheduses.. Vaata asukoht kaardil >>Tarneviis “Kuller + utiliseerimine”

Ostes Home4you e-poest voodi, diivani või tugitooli, pakume lisateenusena vana eseme äravedu ja utiliseerimist.
Uue diivani toomise ja vana diivani ära vedu on tasuta. Lisandub vana mööbli, diivani või tugitooli utiliseerimise tasu 69€.

Harjumaalt väljaspool pakume teenust uksest ukseni ehk uue toote tuppa ja vana toast välja vedu on hetkel veel kliendi kohustus.

Loe täpsemalt siit: terrassimaailm.eu/utiliseerimine